Teodorówka

Teodorówka jest na sprzedaż.

 

Sprzedajemy nasze miejsce na ziemi. Miejsce magicznych spotkań z przyjaciółmi, wspaniałych rodzinnych obiadów, zacisznych kontemplacji i wesołych zabaw. Tutaj dorastały nasze dzieci, a my dojrzeliśmy. Tutaj dźwięk gitary skupiał nas wokół ogniska, a odgłos lasu kołysał do snu.

Sprzedajemy dom, garaż, ogród, plac zabaw, boisko, zagajnik z ogniskiem, łąkę oraz las. Sprzedajemy wszystko poza wspomnieniami, więc chcemy, aby to wyjątkowe miejsce trafiło w dobre i ciepłe ręce. Ręce, które poniosą naszą historię i utworzą własną.

 

Miejsce ma łącznie 1,26ha powierzchni. Łąka 0,46ha, brzozowy młodnik 0,08ha, zaś las 0,39ha. Ogrodziliśmy 0,34ha.

Na działce jest piękny ogród zadbany ręką mojej mamy, a w nim stoją dom (85m2) oraz garaż (35m2) z wiatą (24m2) zbudowane rękami mojego taty.

Za domem jest plac zabaw dla dzieci oraz boisko. Tuż obok w zagajniku urządziliśmy domek na drzewie dla dzieci oraz palenisko ze składem drewna.

Wszędzie rosną kwiaty, krzewy, drzewa, a za ogrodem ukryty jest babciny warzywniak, z którego co roku na stół trafiają świeże smakołyki.

 

Dom jest jednopiętrowy. Ma własną ekologiczną oczyszczalnię ścieków oraz ujęcie wody. Na parterze jest salon (30m2) z wyjściem na duży słoneczny taras (35m2), kuchnia (9m2) oraz łazienka (4m2). Funkcję przedpokoju pełni wiatrołap (3m2). W salonie stoi żeliwny kominek (koza), którym ogrzewamy ciało i duszę, a zapach drewna roznosi się po całym domu, ale dom ma także niezależne ogrzewanie elektryczne.

Na piętro prowadzą drewniane schody. Idąc na górę mijamy zdjęcia naszych przodków. Na piętrze są trzy sypialnie (15, 10 i 8m2) oraz druga łazienka (4m2).

Całości dopełniają telefon stacjonarny, telewizja kablowa oraz internet. Nasze miejsce. Teodorówka 19A. W papierach: użytek rolny zabudowany. W sercach: miejsce na całe życie.

Jeżeli masz dobre ręce… Jeżeli znasz dobre ręce… 607 999 416